In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 10+ support!
In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 10+ support!
In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 10+ support!

www.www.studiodelfin.pl

STRONA GŁÓWNA
Kontakt
Oferta
Lokalizacja

Dokument główny

           film ślubny długi czy krótki ?

 

           

Kamerzyści z tamtej epoki przekonują do filmów min 3 godzinnych,  tak zwani „pasjonaci”  mówią że więcej niż 15 min się nie da, efekt jest taki  że kamerzyści robią nudne  filmy z dużą dawką  Pamiątki a Pasjonaci świetne 3min.  teledyski i  film którego po prostu nie  da się oglądać. Mam świetny Team i  przepis na  nie tylko doskonały   klip ślubny ale  na tym samym poziomie pełny  reportaż z co doceniło już wiele Par z którymi mamy przyjemność spotykać się  na realizacjach filmowych ich znajomych.

 

po co ta perfekcyjność w każdym ujęciu, przecież i tak nikt zauważy …?

 

Możliwe,  ale każdy  chciałby „ zostawić coś po sobie” mam tą świadomość że to właśnie  moje filmy i zdjęcia będą  tym co przetrwa wieki, nie wyobrażam sobie by chociaż jedno  ujęcie w moim filmie było zepsute lub pozbawione estetyki dlatego wykonuje filmy ponadczasowe

 

czy praca dla TVN i POLSAT to dobra praktyka ?

 

Nie zauważyłem tego , najlepszą  praktyka była przygoda z negatywami która  zaczęła się  po moje komunii  Byłem  w Katowicach najmłodszym fotografem :) pozwoliło mi to przez kilkanaście  lat  kształcić  sztukę ocenienia widma światła co pozwala mi  perfekcyjnie doświetlić każdy kadr filmu jednocześnie tak by nikt nie wiedział że jest doświetlany i filmowany .

 

 co z tą  kreatywnością  ?

 

W reportażu  mam bystre oko, nie umknie mi żaden  detal  dlatego  koledzy nazywają mnie mistrzem łapania momentów co zresztą wykorzystuje  w filmach  dorabiając   błyskawicznie  kilka scenariuszy  improwizując i nadając dynamiki scenom . Chętnie zasypie  Parę młodą pomysłami i wierzę że Para która oczekuję czegoś więcej to  czyta  i zrobimy projekt jakiego jeszcze nikt nie zrobił .

 

a po pracy ?

 

Jestem Ślązakiem wiec praca  solidność i uczciwość została  mi  przekazana genetycznie  i  większą część  mojego życia  spędziłem  na zleceniach a po pracy i tak nie rozstaje się z moimi obiektywami  Dlatego wszystkim tym którzy dopiero teraz wybierają swoje życie zawodowe polecam  motto  "Znajdź prace którą kochasz, a już nigdy nie przepracujesz ani jednej godziny w swoim życiu."

 

Tomasz Wojtysiak